روابط عمومی

روابط عمومی و تأثير گذاشتن بر آن اغلب يكی از سخت‌ترين قسمت‌های شغل هتلداری و يا رستوران است. پرسنل ماهر ما سابقه درخشان و موفقی در پوشش دادن به محيط با توليد و پخش وسايل .ارتباطی و در ارتباط بودن با رسانه‌ها دارند

اگر نيازمند عوامل اجرايی حرفه‌ای بين‌المللی در امر هتلداری هستيد و يا به تهيه‌كنندگان منوی غذا و نوشيدنی احتياج داريد ما تمامی عمليات جستجو، بررسی و عقد قرارداد و شروع كار آنها را بعهده می‌گيريم. زيرا كه ما با اغلب مدارس هتلداری معروف در سراسر دنيا و بسياری از مدارس بازرگانی همكاری داريم .

رقابتهاي پستي مستقيم

اينگونه رقابتها اصولاً مؤثر ولی بسيار هزينه‌بر هستند. با يك رقابت پستی مستقيم هدفمند و قابل رديابی از سرمايه‌ای كه برای اين بخش هزينه می‌كنيد، بيشترين استفاده را ببريد. ما تمامی عمليات را از توسعه كالا، عنوان بندی و پست آن انجام می‌دهيم. بدون ايجاد مزاحمت برای كاربران، به شما در مرتبط بودن با مشتريان قبلی خود كه سرماية اصلی شما هستند، در استفاده از اينترنت و كامپيوتر كمك می‌نمائيم.


بازاريابی اينترنتی

در پنج سال گذشته اينترنت سريعترين رشد را به عنوان منبع خرده فروشی كالاها داشته است. صد سايت اول مسافرتی بطور متوسط سالانه سه ميليون بازيد كننده داشته‌اند و اين مسئله اينترنت را به بزرگترين و تنها بازار هتلها در سراسر جهان تبديل می‌كند.


توسعه تبليغاتي و يازاريابي

به شركت ما اجازه دهيد تا با در نظرگرفتن بودجه شما ديدی مؤثر و پايدار برای فعاليت‌ های جنبی شما به دست آورد.


نقشه سایت | تماس با ما | مشاوره ویژه | خدمات غذا و نوشیدنی | خدمات هتل داری | درباره ما

 
Design by : Morvarid Ghareha Inc