طراحي منوي غذا

يك منوی غذا با غذاهايی پر زرق و برق كه فروش مناسب نداشته باشد مانند يك اتومبيل مسابقه بدون موتور است. هر دو ظاهری خوشايند و جذاب دارند ولی صورتحساب‌ها را پرداخت نخواهند كرد! يك منوی غذای ايده‌آل بايستی انتظارات زير را برآورده كند.

- سودبری را بهبود بخشد. طراحی تخصصی منوی غذا می‌تواند سود را افزايش داده، مكمل برنامه غذايی شما باشد و شرايط ويژه‌ای برای شما جهت رقابت در بازار فراهم كند.

- بازديد از هتل را افزايش دهد. يك منوی غذای جالب با استفاده آسان مشتريان را وادار به خواندن آن می‌كند. جذابيت ظاهری منوی غذا فاكتوری بسيار مهم است.

- تصوير شما را در ذهن مشتريان بهبود می‌بخشد. همه ما در رستورانهايی با منوی غذاهای نامناسب غذا خورده‌ايم. با وجود غذای عالی، منوی غذا تصوير بدی در ذهن ما به جا گذاشته است . هم چنين در رستورانهايي با منوی غذاهای بسيار جذاب و عالی غذا خورده‌ايم. بخاطر داشته باشيم كه مشتريان شما به ظاهر رستوران و احساسی كه رستوران و غذا خوردن در آن در آنها بوجود آورده است اهميت زيادی می‌دهند.

- بيانگر فضای رستوران باشد. نگاهی سريع به منوی غذا ايده‌ای كلی در مورد رستوران و غذاها به مشتری می‌دهد كه آيا مكان تفريحی، آرامش بخش و يا مجلل است. مرواريد قاره ها سالها تجربه در طراحی انواع منوی غذائی در هتلهای سه تا پنج ستاره تا كافی شابهای شبانه روزی دارد. در مورد چهارچوب صورت غذا، طرحها و ظاهر آن با ما مشورت كنيد.

مزايای اصلی اين كار شامل موارد زير است :

- رستوران شما ظاهری آراسته خواهد داشت.

- مشتريان راضی‌تر خواهند بود و تعداد آن‌ها افزايش خواهد يافت.

- درآمد افزايش خواهد يافت.


نقشه سایت | تماس با ما | مشاوره ویژه | خدمات غذا و نوشیدنی | خدمات هتل داری | درباره ما

Design by : Morvarid Ghareha Inc