مشاوره ويژه

متخصصان و پرسنل حرفه‌ ای شركت مرواريد قاره‌ها آماده‌اند تا با ارائه نظرات و ايده های نوين باعث پيشرفت كار هتل شما شوند. شركت مرواريد قاره‌ها با هدف اپراتوری هتلهای كوچكتر و مستقل تأسيس شود قادر است اكنون كه هتلهای زنجيره‌ای بزرگ با يكی شدن، عرصه رقابت را برای اپراتورهای كوچكتر تنگ كرده‌اند در زمينه‌های گوناگون كمك كند.

ما با همكاری نزديك با شما و ارائه راه‌حلهای گوناگون به بهبود حرفه شما كمك می‌كنيم. شركت مرواريد قاره‌ها می‌تواند باعث افزايش ترازنامه و سهم شما در بازار و كارآمد‌تر شدن سرمايه‌ تان شود. ما تنها در ازای دريافت بخشی از هزينه‌هايی كه صرف استخدام يك مدير فروش، يك مدير بازارياب، يك مدير روابط عمومی و كاركنان پشتيبانی آنها می‌كنيد عمليات بازاريابی و فروش شما را برعهده گرفته و حمايت كنيم.

شما خواهيد ديد كه خدمات ما از ارزش بالائی برخوردار است. زيرا هزينه آنها كمتر از هزينه يك تبليغ ماهيانه در يك مجله تجاری خواهد شد، ما به علاوة مهارت و پشتيبانی مان ، در افزايش رزرو هتل شما و خدمات جنبی روابط عمومی به شما کمک خواهيم کرد.

به علاوه، به خاطر داشته باشيد كه ما می‌توانيم با استفاده از مهارت مشاورانمان و ارتباطات قوی خود در صنعت و رسانه‌ها در زمينه ارتباطی و زبانهای مختلف از شما در بازارهای اروپايی، خاورميانه و آسيايی و غيره.. حمايت كنيم.

برای اينكه بدانيد شركت مرواريد قاره‌ها چگونه در ازای مبلغی كمتر از چيزی كه اكنون می‌پردازيد تمامی اين خدمات را انجام می‌دهد به قسمت قيمت‌ها و مجموعه‌های خدماتی ما مراجعه فرمائيد.

شركت مرواريد قاره‌ها به عنوان راه حل قطعی و نهايی شما با خدمات و راه های قابل اجرای خود باعث تسريع موقعيت حرفه شما می‌شود. هدف ما مطمئن ساختن مشتريان خود از آينده كاری بهتر با ايجاد يك ترازنامه بهتر و با استفاده از تجربه 30 ساله‌مان در صنعت هتلداری (هتلهای سه ستاره تا پنج ستاره كامل با استراحت‌ گاههای كوچك) و توانايی در خلق تفكرات، برنامه‌ريزی، راهكارها، ايده‌ها و اجرای آنها هم چنين تعهد به ارائه بهترين خدمات است.

نقشه سایت | تماس با ما | مشاوره ویژه | خدمات غذا و نوشیدنی | خدمات هتل داری | درباره ما

Design by : Morvarid Ghareha Inc