به شرکت مرواريد قاره ها جايی که متخصصان هتلداری و بازاريابی ايده های جديدی برای ارتقای کار شما دارند ملحق شويد.

اگر به دنبال افراد متخصص در امور هتلداری در سطح بين‌المللي هستيد شرکت مروارید قاره ‌ها  با ترکیب 30 سا ل تجربه در امر میهمان پذیری در خارج و داخل کشور و بکارگیری این تجربه و با مهارتهای شريكان خارجی خود در سراسر جهان اطمینان حاصل می کنیم که بهترین خدمات را برای تمامی نیازهای شما در اختیار خواهد داشت.

چرا مروارید قاره ها؟
ما همواره بر این اعتقاد بوده  و هستیم که با توجه به تعدد مراکز گردشگری و جاذبه های فراوان توریستی در میهن عزیزمان و شمار زیاد گردشگران داخلی و رشد روز افسون گردشگران خارجی و افزایش سطح توقعات که مطالبات آنان را از یک هتل سه، چهار یا پنج ستاره داخلی به ستوه بین المللی و استاندارد ارتقاء داده است، امری است که بایستی مورد توجه مدیران ارشد و اداره کنندگان هتلهای داخلی قرار گیرد.

این به روز رسانی نیازمند داشتن مشاورینی است که شناخت کافی از فعالیت های هتلهای بزرگ بین المللی داشته باشند... و حتی در آنها پروژه های موفق را به اجرا گذاشته باشند، ضمن اینکه در ارتباط مستقیم و کارکرد مداوم با هتلهای داخلی بوده باشند تا با تلفیق این تجربیات و تخصص بتوانند الگوئی مناسب را جهت پویائی، به روزآوری و از بین بردن معضلات  روزمره هتل، کم کردن هزینه های سربار، افزایش و سودهی که مهمترین رکن افتتاح هتل می­باشد را به صورت حرفه ای به انجام برساند و این تنها تخصص ماست.
شما هر کجا که باشید در کنار جنگل ها و رودهای شمال، در سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس، در سکوت کویر، در دامنه های البز و یا زاگرس، ما را همواره در کنار خود خواهید یافت.

چگونه مي‌توانيد از خدمات ما  بهره‌مند شويد؟
بدون شک نمی توان در این عرصه با استفاده از متد قدیمی و منسوخ شده ماندگار بود، پس چه باید کرد تا همگام با رقبای قدرتمند در عرصه این کارزار برای خود اعتباری داخلی و جهانی کسب نمود.

دید گاه ما: 
اجازه دهید نظرات خود را در مورد این حرفه با شما در میان بگذاریم :
اعتقاد شرکت مروارید قاره ها  "تغییر به سوی آینده" است

* ما معتقدیم که یک کارمند با انگیزه و با صلاحیت توانایی تغییر سرنوشت هر شرکتی را داراست.

* ما معتقدیم که یک کارمند متعهد بایستی راهی طولانی را برای افزایش و بهتر کردن  اعتبار هتلی طی کند. تعهد او روحیه و اعتماد به نفس او و دیگر هم تیمی هایش را افزایش داده و منجربه موفقیت موسسه ای می شود که کارمند در آن تبدیل به ستونی مهم و مرکزی شده است.

* ما متعقد به ایجاد ارتباط بلند مدت با مشتریان خود از طریق آموزش کیفی خدمات پشتیبانی و فراهم نمودن بهترین معارفه ها و راهنمایی هایی هستیم که می تواند نتایج موثرتر و سریع تری در بر داشته باشد.

* ما معتقد به فعالیت و ارتباط دو جانبه با ارباب رجوع هستیم که در آن نیازها و خواسته های آنان را شنیده و سپس با یک روش منحصر بفرد که برای هر کدام از مشتریانمان متفاوت است آنان را در رسیدن به خواسته ها و نیازهایشان یاری رسانیم.

مجموعه این موارد و مواردی دیگر چیزی است که ما آن را  "تغییر به سوی آینده" می خوانیم و شرکت مروارید قاره ها بر این اعتقاد است که منبع تمامی راه حلها و کمک به حل نیازها و مشكلات شما را در اختیار دارد.

شرکت مروارید قاره ها با ترکیب  23 سال فعالیت در اروپا، امریکا، خاورمیانه، و 8 سال فعالیت در ایران عزیز در امر مدیریت هتلداری و راه اندازی هتلهای 4 و 5 ستاره و بکارگیری این تجربه و مهارتها، در شرایط اقلیمی خاص و متفاوت و داشتن شعباتی در اقصی نقاط جهان از جمله: آلمان، قبرس، ایتالیا، کانادا، آمریکا، مالزی، تایلند، عمارات متحده و انگلستان، اطمینان حاصل می کنیم که بهترین خدمات را برای تمامی نیازهای شما در اختیار داریم.

ما به ازای هر ساعت و یا هر کدام از خدمات ارائه شده مبلغی دریافت نخواهد نمود، بلكه  خدمات خود را بصورت یک مجموعه کامل ارائه می دهد و البته با نتایج تضمین شده!

امروزه که هتلهای زنجیره ای بزرگ با متحد شدن عرصه را برای فعالیت و رقابت هتلهای کوچکتر تنگ کرده اند، شرکت مروارید قاره ها با سا لها تجربه در تبدیل سرمایه از دست رفته به هتلهای در حال رشد، و با مشاورین اهل فن که تجربیات گسترده ای در تمامی سطوع مدیریتی، فروش و بازاریابی، و تعیین منابع و تهیه تجهیزات دارند همواره در کنار شما خواهد بود.

اگر مایل به افزایش سودهی هستید جواب شما شرکت ماست... مروارید قاره ها سودهی شما را افزایش داده  و  راه حل های عملی  را برای بهبود خدمات نوین هتلی در اختیارتان خواهد گذاشت و کلیه مسئولیت  آموزش پرسنل و تعیین منابع مورد نیاز و عملیات نوسازی هتل را بر عهده میگیرد. در این صورت شما کلیه مزایای یک مدیر اجرائی و یک نماینده تبلیغاتی  مجرب را در مشاوران با تجربه ما خواهید یافت.   


زیرا که شهرت ما به اتخاذ تصمیمات درست است :

* مشاوره از ساخت تا افتتاح هتل و رستوران
* استراتژی های قبل و بعد از افتتاح هتل
* تجزیه و تحلیل مکان یابی و طرح ریزی اولیه
* ارزیابی فعلی و ارائه پیشنهادات نوین هتلی
* سنجش و آموزش پرسنل و مدیران میانی
* طراحی و تدوین استانداردهای بین المللی
* تدوین لیست مادر کلیه تجهیزات مورد نیاز
* تدوین شرح وظایف پرسنل و مدیران
* مشاور در ایجاد رستورانهای تخصصی در هتل
* ایجاد منوهای مدرن و آموزش طبخ غذاهای فرنگی توسط سرآشپزهای مجرب خارجی


تماس با ما
 

همراه: 09133173893
فاکس: 03112610176


www.Morvaridinc.com
info@Morvaridinc.com

نقشه سایت | تماس با ما | مشاوره ویژه | خدمات غذا و نوشیدنی | خدمات هتل داری | درباره ما

Design by : Morvarid Ghareha Inc